466 753 111

Rehabilitace

Oddělení rehabilitace zabezpečuje komplexní rehabilitační služby hrazené ze zdravotního pojištění pacientů na základě doporučení odborného nebo praktického lékaře. Zároveň zabezpečuje komplexní rehabilitační služby za přímou úhradu. Rehabilitace poskytuje své služby ve dvou směnách na vysoce moderních pracovištích, která jsou plně vybavena rehabilitačními přístroji a pomůckami dle evropských norem.

Oddělení rehabilitace zajišťuje:

  • rehabilitační cvičení poúrazových a pooperačních stavů
  • reflexní a segmentové masáže
  • měkké techniky a mobilizace
  • léčebnou tělesnou výchovu – cvičení s overbally
  • vodoléčbu
  • elektroléčbu
  • magnetoterapii
  • léčebný ultrazvuk
  • laseroterapii

Zároveň Vám nabízíme relaxační, rekondiční, sportovní a klasické masáže.

Těmito masážemi osvěžujeme Vaše tělo, zlepšujeme krevní oběh a látkovou výměnu, udržujeme tělesnou a duševní kondici, zlepšujeme stav kůže a zároveň přispíváme k lepšímu celkovému pocitu klienta.

Relaxační, klasické neboli také švédské masáže hrají důležitou roli v rekonvalescenci klienta, neboť mají schopnost nastartovat navrácení síly a tím urychlit celkové uzdravení.

Výběr hmatů, rytmus a intezitu masáže přizpůsobujeme individuálnímu zdravotnímu stavu, věku, tělesným dispozicím samotného klienta.

V současné době nabízíme pro naše klienty tři velice atraktivní masážní techniky:

Masáž lávovými kameny - Hot Stones - velmi oblíbený druh léčebné techniky havajské masáže - luxusní masáž obohacená o přírodní oleje - propojení znalosti z tradiční čínské medicíny, účinků vulkánských kamenů a techniky havajské masáže - jedna z nejpříjemnějších masáží, jež Vám navrátí pocit sebevědomí a krásy...

Havajská masáž – LOMI LOMI - perla mezi masážemi - luxusní masáž, která odstraňuje svalovou bolest, únavu a napětí - masáž , jež stimuluje krevní oběh a lymfatický systém

Dornova metoda - jedna z nejpříjemnějších masáží, jež Vám navrátí pocit sebevědomí a krásy... - jemná manuální terapie s jejíž pomocí jsou klouby a obratle šetrně a přesně uváděny do původních poloh - vyrovnává statiku těla - Dornovu metodu doplňujeme o Breussovu masáž

Dárkové poukazy

V případě, že chcete udělat radost někomu blízkému, můžete mu u nás zakoupit „Dárkový poukaz“ na Vámi požadovaný počet jakýchkoli procedur.

Slevy:

při zakoupení 10 procedur je 10. procedura ZDARMA.

Umístění

Rehabilitační oddělení kooperující firmy CELSIUM je rozděleno do dvou provozoven se samostatnými vchody nacházejícími se ve vstupních křídlech průčelí polikliniky z Masarykova náměstí.

Ordinační doba:

Pondělí 6:00 – 19:00

Úterý 6:00 – 19:00

Středa 6:00 – 19:00

Čtvrtek 6:00 – 19:00

Pátek 6:00 – 19:00

Telefonní číslo:

středisko I. 466 753 259

středisko II. 466 753 359

Vedoucí fyzioterapeut

Ester Stará

Zástupce vedoucího

Hana Salavcová

Dále na oddělení pracuje 8 fyzioterapeutů a 6 masérů, kteří se pravidelně účastní odborných seminářů k rozšiřování svých odborných znalostí.