466 753 111


Rentgen

Základním prvkem práce a zdrojem informací radiologického oddělení je zobrazovací činnost. Diagnostické obrazy získáváme pomocí ionizujícího záření - skiagrafie. Oddělení je vybaveno rovněž moderním RTG přístrojem s přímou digitalizací. Přístroje na RTG oddělení jsou pravidelně kontrolovány a proměřovány, a tudíž odpovídají evropským normám týkajících se zátěže záření pro populaci.

Naše oddělení RTG jako základní klinický lékařský obor zabezpečuje v budově polikliniky na základě doporučení odborného lékaře popř. praktického lékaře vyšetření skiagrafické: – pořizování snímků rtg zářením (plic a srdce, kostí a kloubů, nosních dutin).

Umístění:

Interpretaci získané obrazové dokumentace formou popisu RTG oddělení je umístěno v I.patře budovy polikliniky, v těsné blízkosti ultrazvukového pracoviště . 

Provozní a ordinační doba 

Pondělí     7:30 - 16:30

Úterý        7:30 - 16:30

Středa      7:30 - 14:30

Čtvrtek     7:30 - 16:30

Pátek       7:30 - 14:00

Poslední pacient bude přijat k vyšetření 15 minut před koncem pracovní doby.

Telefonní číslo:

466 753 265

Vedoucí lékař:

MUDr. Kristýna Mášová  - atestace z oboru radiodiagnostika a zobrazovací metody I. stupně

Zástupce vedoucí:

Danuta Hlavsová - vedoucí radiologický asistent

Dále na oddělení pracují 4 radiologičtí asistenti a 1 administrativní pracovnice.

Většinu vyšetření provádíme bez nutnosti objednávání. Všem pacientům nabízíme rychlé a příjemné odbavení s minimálními časovými prodlevami, relativně krátké objednací doby, příjemné prostředí a vstřícný personál.